Jau padovanotos 146 dovanos!     Dovanų vertė: 23876 Lt
iš laimėjo Nemokamą teisinę konsultaciją! Dovanos vertė: 121 Lt
Apgailėstaujame, bet projektas DovanuLietus.lt yra sustabdytas. Jeigu Jus domina projekto pirkimas, prašome susisiekti info@advertis.lt

Registracija

Su šia paskyra Jūs galėsite ne tik užsakinėti reklamos paslaugas, bet ir dalyvauti nemokamose loterijose ar konkursuose (Jums nereikės registruotis kaip dalyviui). Prašome įvesti visus duomenis, kuriuos privalo nurodyti visi nemokamos loterijos dalyviai.
Įmonės duomenys
Įmonės pavadinimas
Prisijungimo duomenys
Prisijungimo vardas
Slaptažodis
Įveskite slaptažodį dar kartą
Jūsų duomenys
Prašome nurodyti vardą ir pavardę taip, kaip yra parašyta Jūsų asmens dokumentuose. Laimėjimo atveju Jūs turėsite patvirtinti savo tapatybę su asmens dokumentu (pasu ar asmens tapatybės kortele) ir jeigu Jūsų įvestas vardas nesutaps su asmens dokumente nurodytu vardu, būsite diskvalifikuoti ir prizas atiteks kitam dalyviui (apsauga nuo netikrų dalyvių).
Vardas
Pavardė
Prašome nurodyti savo veikiančius el. pašto adresą ir telefono numerį. Laimėjimo atveju prizo steigėjas susisieks su Jumis nurodytu el. pašto adresu ar telefono numeriu. Šie duomenys nebus niekur skelbiami ar perduoti trečiosioms šalims.
El. paštas
Telefono numeris (neprivalomas)
Iškart po registracijos nurodytu el. pašto adresu gausite laišką su registracijos patvirtinimo nuoroda.
Kiti duomenys
Prašome nurodyti apskritį ir savivaldybę, kur gyvenate ar būnate dažniausiai, savo gimimo datą ir lytį. Šie duomenys reikalingi Jums tinkamų dovanų pasiūlymų rodymui.
Apskritis
Savivaldybė
Gimimo data
Lytis
Pakvietusiojo kodas
(jeigu žinote)
Iš kur sužinojote apie šią svetainę?
Apsaugos kodas
CAPTCHA Image
Jeigu negalite atpažinti numerio, spauskite čia
Sugeneruoti kitą
Nustatymai
Sąlygos, taisyklės ir privatumo politika
© 2013 Nemokama loterija „Dovanų lietus“.