Jau padovanotos 146 dovanos!     Dovanų vertė: 23876 Lt
iš laimėjo Nemokamą teisinę konsultaciją! Dovanos vertė: 121 Lt
Apgailėstaujame, bet projektas DovanuLietus.lt yra sustabdytas. Jeigu Jus domina projekto pirkimas, prašome susisiekti info@advertis.lt

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl dalyvavimas "Dovanų lietus" loterijose visiškai nieko nekainuoja?

Nemokamos loterijos "Dovanų lietus" prizus steigia įmonės savo paslaugų reklamos tikslais.

Kodėl įmonėms naudinga steigti prizus?

Tokiu būdu įmonės reklamuoja savo paslaugas. Kad dalyvauti loterijoje, Jūs turite aplankyti įmonės interneto svetainę ir joje surasti atsakymą į klausimą apie šios įmonės veiklą, teikiamas paslaugas, vykstančias akcijas ar pan. Jūs susipažįstate su įmone, jos paslaugomis, akcijomis. Tokiu būdu naudą gauna ir loterijos dalyviai (nes laimi prizus, neišleidę ne cento), ir įmonės (nes gauna efektyvią savo paslaugų reklamą už nedidelę kainą).

Kaip dalyvauti loterijoje?
  • Užsiregistruokite.
  • Spauskite "Noriu!" prie norimos dovanos.
  • Perskaitykite rėmėjo klausimą.
  • Aplankykite rėmėjo svetainę ir suraskite atsakymą į klausimą (svetainė atsidarys naujame naršyklės lange).
  • Grįžkite čia ir atsakykite.
Loterijoje dalyvaus tik teisingai atsakę dalyviai.

Kas gali dalyvauti nemokamose loterijose?

Dalyvauti nemokamose loterijose gali visi Lietuvos Respublikos piliečiai.

Ar mano asmens duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims?

Ne. Jūsų duomenys yra reikalingi tam, kad užtikrinti sąžiningą dalyvavimą loterijose (apsauga nuo sukčiavimo) ir tam, kad pateikti Jums aktualius prizų pasiūlymus. Jūsų duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims (išskyrus laimėjimo atvejį, kai duomenys perduodami prizo steigėjui, kad jis galėtų su Jumis susisiekti dėl prizo suteikimo). Detalesnė informacija - privatumo politikoje.

Ar visi dalyviai turi vienodus šansus laimėti?

Taip, bet dalyviai gali padidinti savo laimėjimo šansus, naudodami auksines žuveles. Kiekviena panaudota auksinė žuvelė papildo loterijos dalyvių sąrašą dalyvio vardu. Tokiu būdu viena auksinė žuvelė didina laimėjimo šansus du kartus, dvi - tris kartus, trys - keturis kartus ir t.t. Auksinės žuvelės suteikiamos už tam tikrų veiksmų įvykdymą (pvz., kviečiant draugus). Detaliau.

Ar galima vienam dalyviui turėti keletą paskyrų arba dalyvauti kitų asmenų vardu?

Ne, tai draudžiama pagal svetainės taisykles. Siekiant užtikrinti vienodus laimėjimo šansus visiems dalyviams, dalyviai gali užregistruoti tik vieną paskyrą ir privalo nurodyti savo vardą ir pavardę tiksliai taip, kaip yra nurodyta jo asmens dokumente (pase arba asmens tapatybės kortelėje). Sistemoje yra įdiegtos apsaugos priemonės, kurios leidžia patikrinti, ar dalyvis turi keletą paskyrų. Laimėjimo atveju tokie dalyviai yra diskvalifikuojami ir prizas atitenka kitam dalyviui.

Kokiu būdu vyksta laimėtojų nustatymas?

Laimėtojai nustatomi burtų keliu. Burtuose dalyvauja tik teisingai į klausimą atsakę dalyviai.

Kokiu būdu yra traukiami burtai?

Burtai traukiami nepriklausomos burtų traukimo sistemos www.BurtuTraukimas.lt pagalba, kuri atstovauja nepriklausomą šalį ir garantuoja burtų traukimų sąžiningumą. Visų lošimų burtų traukimų rezultatus galima patikrinti svetainėje www.BurtuTraukimas.lt.

Kaip greitai yra paskelbiami nugalėtojai?

Nugalėtojai paskelbiami iškart po burtų traukimo. Burtų traukimas įvyksta maždaug po 3 minučių, kai susirenka reikiamas skaičius nemokamos loterijos dalyvių.

Ar nugalėtojai yra informuojami apie laimėjimą?

Taip. Nugalėtojai informuojami el. paštu ir žinute svetainėje.

Ką daryti, kai gautas pranešimas apie laimėjimą?

Per 7 kalendorines dienas el. paštu ar telefonu su Jumis susisieks prizo steigėjas ir susitars su Jumis dėl prizo suteikimo.

Ką reikia turėti, norint atsiimti prizą?

Laimėtojas turi parodyti savo asmens dokumentą (pasą arba tapatybės kortelę). Asmens dokumente parašytas vardas ir pavardė turi tiksliai sutapti su laimėtojų sąraše parašytu vardu ir pavarde, kitaip prizas nesuteikiamas, dalyvis diskvalifikuojamas ir prizas atitenka kitam dalyviui. Ši taisyklė yra būtina tam, kad užtikrinti sąžiningą dalyvavimą loterijose ir suteikti vienodus laimėjimo šansus visiems dalyviams.

Pamiršau slaptažodį/prisijungimo vardą, ką daryti?

Slaptažodį ir prisijungimo vardą galite atstatyti čia.

Kas administruoja nemokamą loteriją "Dovanų lietus"?

Nemokamą loteriją "Dovanų lietus" administruoja UAB "Advertis".


Neradote atsakymo į savo klausimą?

Savo klausimą galite užduoti el. paštu info@dovanulietus.lt
 
© 2013 Nemokama loterija „Dovanų lietus“.